Metropolitan Community College

MCC, geniş bir eğitim yelpazesi, uzman öğretim kadrosu ve öğrencilere sunduğu destek ile öne çıkar. Kanada’nın kültürel çeşitliliği, güvenli yaşam tarzı ve eğitim olanakları ile bilinir. MCC olarak, öğrencilerimize mükemmel bir eğitim almanın yanı sıra, kültürel bir deneyim de sunuyoruz.

Metropolitan Community College – Canada Türk öğrenci danışmanları olarak, sizin için buradayız. MCC’ye başvuru yaparken, vize işlemlerinizde, konaklama düzenlemelerinizde veya çevresel uyum sürecinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Türk öğrencilerin karşılaşabileceği özel zorlukları anlıyoruz ve bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için buradayız.

Daha Fazlası

Metropolitan Community College’da öğrencilerimize kariyer alanlarında kaliteli eğitim sağlamaya kendimizi adadık.

MCC, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli diploma ve sertifikalar sunar. Hepsi günümüzün sağlam çalışma ortamının artan ihtiyacını karşılıyor. Bu programlar, öğrencilerin gerçek dünyaya daha iyi uyum sağlayabilmeleri için çalışma kültürünü tanımayı amaçlamaktadır. 

Programlar

Otelcilikte Küresel Yönetim

2 Yıllık Diploma

İki yıllık diploması, konaklama endüstrisindeki çeşitli yönetim rollerini inceler ve bu rollere uygun becerileri hazırlar.

  • Potansiyel Üçlü Kimlik Bilgileri – AHLA, MCC ve UCW

  • Diplomaya Geçiş Programlarının tamamlanması 3 yıl kadar kısa bir zaman alır

Konaklama Operasyonları

1 Yıllık Diploma

Otelcilik programımız bir veya iki yıl içinde tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak alınabilir. Mezunlar tamamlandıktan sonra çeşitli kariyer seçeneklerine sahiptir. 

  • Potansiyel Üçlü Kimlik Bilgileri – AHLA, MCC ve UCW

  • Derece Programlarına Geçiş

Uluslararası E-Spor Yönetimi

2 Yıllık Diploma

Sürekli büyüyen espor endüstrisine odaklanan en heyecan verici ve benzersiz program. Kanada’da Espor Yönetimi alanında tek akademik program.

İş İletişimi

Sertifika Programı

Anadili İngilizce olmayanlar için Pratik İş iletişimi eğitimi. Bu kursun amacı, herhangi bir işyeri ortamında gerekli olan ticari yazma ve sunum becerilerini geliştirmektir.

CELPİP Hazırlanışı

Test hazırlığı

En az bir CLB seviyesinde iyileştirme Garanti politikasıyla sunulan 3 haftalık yoğun bir kurs.

İleri Düzey Avukatlık

1 Yıllık Diploma

50 haftalık yoğun program, idari ve hukuki prosedürlere kavramsal bir vurgu yaparak genel hukuki idari çalışmalara odaklanmaktadır.